Sposoby wysyłki, formy transportu

Zasady wysyłki zamówionego towaru:

 

Dostawy są zwykle realizowane w ciągu 1 dnia roboczego od momentu otrzymania potwierdzenia wpływu płatności. Towar wysyłany jest na terenie Polski Kurierem.

Opłaty za opakowanie są wliczone w koszty wysyłki. Koszty transportu mogą ulec zmianie ze względu na wagę przesyłki lub ilość zamówionych towarów (dotyczy to szczególnie towarów płynnych w opakowaniach 5l i większych). Nie możemy grupować dwóch osobnych zamówień dlatego koszty wysyłki są doliczane do każdego zamówienia osobno.

Towar do wysyłki jest odpowiednio opakowany i zabezpieczony.
Standardowo paczka zaklejona jest firmową taśmą z naszym logo.
Prosimy o sprawdzenie przy otrzymaniu przesyłki, czy nie została naruszona podczas transportu.

Niezależnie od stanu przesyłki w momencie jej doręczenia należy wraz z kurierem sprawdzić jej zawartość zaraz po podpisaniu odbioru. Ewentualne uszkodzenie towaru mogące powstać podczas transportu musi zostać stwierdzone jeszcze przed odjazdem kuriera i zostać udokumentowane protokołem szkody spisanym wraz z kurierem. Należycie spisany protokół szkody musi zawierać szczegółowe informacje o uszkodzeniu przesyłki, datę i czytelny podpis kuriera. Niezwykle istotne jest spisanie protokołu gdyż brak informacji o uszkodzeniu opakowania może uniemożliwić pozytywne załatwienie reklamacji. Jeżeli kurier nie zgadza się na umieszczenie informacji o uszkodzeniu opakowania, na protokole należy taką informację umieścić oraz czytelnie podpisać.

Wysyłki paletowe nie wysyłamy w opcji "płatność przy odbiorze", lecz tylko po wcześniejszej przedpłacie za zakupiony towar.

 

 

Rodzaje przesyłek:


1. Sklep - przesyłka będzie czekała na Państwa w naszym sklepie.

2. Chemia Jeżeli jesteś mieszkańcem Białegostoku, a wartość Twojego zamówienia jest większa niż 300zł brutto - dostarczymy Ci do domu GRATIS!

3. Wysyłka GRATIS - Jeżeli wartość Twojego zamówienia jest wyższa niż 300 zł a łączna waga przesyłki nie przekracza 25 kg - przesyłkę dostarczymy na własny koszt

3. Kurier przedpłata - przesyłka zostanie dostarczona do Państwa firmą kurierską.

4. Kurier pobranie - przesyłka zostanie dostarczona do Państwa firmą kurierską.

5. Do ustalenia - jeżeli w koszyku znajdują się towary o niestandardowych gabarytach* należy wybrać ten rodzaj wysyłki. Skontaktujemy się z Państwem w celu ustalenia kosztu dostawy.

6. Przesyłka pocztowa ekonomiczna - do 1kg. Wysyłka po uzgodnieniu ze sprzedawcą.

towary o niestandardowych gabarytach - Na karcie towaru znajduję się informacja: "UWAGA, TOWAR O NIESTANDARDOWYM GABARYCIE".

Szczegółowy cennik usług kurierskich
UWAGA : Towary powyżej 100kg sa pakowane na paletę. Paleta wliczana jest w koszt wysyłki
PRZEDPŁATA
WAGA
CENA NETTO
CENA BRUTTO
Do 25 kg 14,63 zł netto 18,00 zł brutto
25 - 50 kg 29,27 zł netto 36,00 zł brutto
50 - 100 kg 44,72 zł netto 55,00 zł brutto
100 - 1200 kg (paleta) 97,56 zł netto 120,00 zł brutto

 

 

POBRANIE
WAGA
CENA NETTO
CENA BRUTTO
Do 25 kg 17,89 zł netto 22,00 zł brutto
25 - 50 kg 35,77 zł netto 44,00 zł brutto
50 - 100 kg 53,66 zł netto 66,00 zł brutto
100 - 1200 kg   (paleta) 113,82 zł netto  140,00 zł brutto